A2844 WHITE KING
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A2844 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 3 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 11 |
| Length | 290cm / 114inch |
| Height | 196cm / 77inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3500kg |